Can Besler Nuts / Can Besler Kuruyemiş / Besler Kuruyemiş | Gaziamtep Kuruyemiş | Gaziantep Kuruyemiş Firması www.canbeslernuts.com www.beslernut.com
Can Besler Nuts / Can Besler Kuruyemiş / Besler Kuruyemiş | Gaziamtep Kuruyemiş | Gaziantep Kuruyemiş Firması www.canbeslernuts.com www.beslernut.com

Can Besler Nuts / Can Besler Kuruyemiş / Besler Kuruyemiş | Gaziamtep Kuruyemiş | Gaziantep Kuruyemiş Firması www.canbeslernuts.com www.beslernut.com Can Besler Nuts / Can Besler Kuruyemiş / Besler Kuruyemiş | Gaziamtep Kuruyemiş | Gaziantep Kuruyemiş Firması www.canbeslernuts.com www.beslernut.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’de Kuruyemiş Sektöründe sayılı kuruluşların bulunduğu bir ortamda, 26 Mayıs 1993 yılında mütevazi şartlarda kurulan BESLER NUTS; kalitesi, çalışma prensibi ve benimsemiş olduğu misyon ve vizyonu ile kısa zaman içerisinde Gaziantep’in sayılı şirketleri arasında yerini almış bulunmaktadır. 

Kurulduğu yıldan bu güne kadar başarılı çalışmaları ve kaliteden ödün vermeyen anlayışla BESLER NUTS, sektörün yurt içinde ve yurt dışında aranan firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. 

Geniş bir satış ve dağıtım ağına sahip olan BESLER NUTS, öncelikle Güneydoğu Anadolu’nun yöresel potansiyelini değerlendirerek ülke ekonomisine gerek istihdam gerekse ticari yönden katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktadır. İlk günden bu yana girişimlerini geliştirerek, iş hacmini arttıran BESLER NUTS’ın bugün Doğu Anadolu ve Güneydoğu illerinde Bölge Bayilikleri ile Gaziantep’de toplam 5 000 m² kapalı alana sahip fabrikalarda hizmet vermektedir. 

Şirketimiz ulusal konumundan çıkıp, uluslararası bir konuma gelerek Dünya’nın farklı kıtalarındaki ülkelerle ticari işbirliği içerisindedir. Bu ticari işbirliği kapsamında Çin,Bulgaristan ve Ukrayna ile ithalat, Almanya,Avusturya,Arnavutluk,Fransa,Finlandiya,Norveç,İsveç,İngiltere,İsviçre,İtalya,Irak,Suriye,Mısır,Kuveyt,Brezilya ve Moldova ile ihracat yapmaktadır. Hedef, bu işbirliğini diğer ülkelerede arasındaki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır. 

BESLER NUTS, başarıya giden yolda, kaliteden ödün vermeden, güvenilir, sağlıklı iş prensibi ilkesi, gelişmiş teknolojiyi verimli kullanan, deneyimli ve konusunda uzman personel ile mümkün olduğunun bilincindedir. Dökme ve paket kuruyemiş üretimini sağlıklı koşullarda ve modern makinelerle el değmeden gerçekleştirmektedir. 

İlk günün çalışma arzusu ve heyecanını hiç kaybetmeyen BESLER NUTS, yine aynı heyecan ve arzu ile yoluna devam etmektedir.